Kurs medytacji Pisma Świętego “Odkryj w sobie Ducha”

Kurs medytacji Pisma Świętego
“Odkryj w sobie ducha” 

Jeśli wydaje Ci się, że Duch Święty jest gdzieś daleko, jeśli przyzywasz Go i ciągle czekasz, aż przyjdzie albo na nowo potrzebujesz odczuć i zobaczyć Jego działanie w Twoim życiu, weź udział w internetowym kursie medytacji Pisma Świętego „Odkryj w sobie Ducha”.

Jest to propozycja zarówno dla osób głęboko wierzących, jak i nieprzekonanych, ponieważ metoda medytacji skupia się na odnajdywaniu sensu i Boga we własnym wnętrzu.

Codziennie otrzymasz film oraz PDF z wprowadzeniem do medytacji. Możesz wybrać opcję medytacji samodzielnych lub w prostszej wersji – korzystając z medytacji prowadzonych przez lektora. Wszystkie materiały dostępne też będą na stronie internetowej (adres podamy w późniejszym terminie).

Chętni zostaną zorganizowani w niewielkie grupy, które za pomocą specjalnej metody pogłębionej rozmowy pozwalają prowadzić satysfakcjonujące i głębokie dyskusje.

Kurs „Odkryj w sobie Ducha” trwa od 17 maja do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego (31 maja).

Organizatorami kursu są: Pogłębiarka i Fundacja „Dziesięć Talentów”.

Kurs odbywa się w ramach II Festiwalu Stanica Jedności dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Etnopolska w 2020


Chcę wziąć udział!

Bądź na bieżąco 

Jeśli chcesz wiedzieć o najnowszych materiałach, które pojawiają się u nas i nie przegapić kolejnych transmisji, to koniecznie:


Polub nas


Subskrybuj kanał

Wsparcie 

Nasza wspólnota istnieje i może funkcjonować dzięki pomocy wielu życzliwych osób. Jeśli chcesz, możesz przyłączyć się do tego, by nasza działalność mogła się rozwijać.


wsparcie