Pogłębiarka

Pogłębiarka istnieje od 2015 roku. Jest to społeczność skupiona wokół medytacji Pisma Św. i duchowości ignacjańskiej. Jej założycielem jest Daniel Wojda, opiekunem duchowym ojciec Mieczysław Łusiak SJ. Istotą i misją jest łączenie duchowości z wiedzą psychologiczną. W tworzenie Pogłębiarki i budowanie społeczności zaangażowana jest grupa osób świeckich, którym przyświeca idea rozwoju i budowania relacji z Bogiem. W zakresie treści podejmowana jest współpraca zarówno z osobami duchownymi, np. Dariuszem Piórkowskim SJ, Romanem Groszewskim SJ, Adamem Szustakiem OP, jak i świeckimi, głównie specjalistami z dziedziny psychologii i psychoterapii, np. Zenon Waldemar Dudek.

Jeśli chcesz nauczyć się modlić, szukasz prawdziwego kontaktu z Bogiem – możemy Ci w tym pomóc! Pogłębiarka to internetowy projekt, który proponuje proste i sprawdzone metody modlitwy, proponowane przez św. Ignacego z Loyoli, takie jak medytacja Pisma Świętego czy ignacjański rachunek sumienia (tzw. Sortownik Myśli). Razem tworzymy Mobilną Wspólnotę.

Żeby móc sprawnie działać, potrzebujemy Twojej pomocy. Jeśli więc podoba Ci się to, co robimy i chcesz widzieć więcej naszych filmów w dotychczasowej jakości, zapraszamy Cię do wsparcia naszej inicjatywy. Twórzmy Pogłębiarkę wspólnie.