Pogłębiarka to dynamicznie rozwijająca się wspólnota ludzi szukających Boga w swoim życiu. Naszą misją jest: pomóc każdemu zrobić krok w głąb, niezależnie od miejsca, w jakim jest. Kolejne kroki łatwiej robić razem z innymi. Dlatego tworzymy społeczność i pomagamy poznać się ludziom, których inspiruje duchowość ignacjańska.

Medytujemy. Spotykamy się. Rozmawiamy.

 

Zbudowaliśmy sieć grup dzielenia – w tej chwili istnieje prawie 90 grup, które regularnie spotykają się i dzielą owocami medytacji za pomocą metody Kręgów Magis. Powstała też Mapa, dzięki której nowe osoby mogą znaleźć w swojej okolicy istniejącą grupę i do niej dołączyć.

Co robimy w grupach dzielenia?

  • medytujemy i prowadzimy spotkania metodą 5 kręgów MAGIS,
  • dzielimy się refleksjami z medytacji, rozmawiamy o swoim życiu duchowym z szacunkiem i otwartością,
  • uczymy się zauważać działanie Boga w naszym życiu i to, jak działa On u innych,
  • zyskujemy towarzyszy w rozwoju duchowym,
  • mamy dodatkową motywację do regularnej modlitwy i pogłębiania relacji z Bogiem,
  • szukamy tego, do czego zaprasza nas Bóg i wspólnie działamy!

Sprawdź na Mapie Pogłębiarki, czy w Twojej okolicy istnieją już grupy dzielenia lub osoby chętne do ich założenia. Dzięki Mapie możecie kontaktować się bezpośrednio z innymi Pogłębiarkowiczami i dołączać do grup otwartych, które czekają na nowych uczestników – znajdziecie je oznaczone zielonymi pinezkami.

 

Chcesz dołączyć?

Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my oznaczymy Cię na Mapie Pogłębiarki i poinformujemy o terminie powstania nowych grup. Ich otwarcie planujemy już w maju 2022 r.

Jesteś już w grupie dzielenia?

Zapraszamy Was na spotkania koordynatorów, szkolenia, spotkania z osobami z dużym doświadczeniem duchowym. Jeśli jeszcze nie widać Twojej grupy na Mapie Pogłębiarki wypełnij formularz, pomóż nam uzupełnić dane.

Masz pytania? Pomysły? Chcesz się zaangażować? Napisz do nas na: grupy@poglebiarka.pl.

O wszystkich sprawach związanych z Mapą piszcie na: mapa@poglebiarka.pl.

Razem tworzymy społeczność.
Zapraszamy Cię!