Warsztaty edukacyjno-rozwojowe Złość, Mózg, Ciało i Serce.

Zapraszamy Cię na weekendowe warsztaty edukacyjno-rozwojowe Złość, Mózg, Ciało i Serce. Trudne emocje w teorii i praktyce. Warsztat skierowany do osób pełnoletnich.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie we Wrocławiu w terminie 25-26.11.2023 r. w godz. 10-18. Dokładny adres warsztatów zostanie podany niebawem.

  • Czy zdarza Ci się wybuchać w najmniej odpowiednim momencie?
  • Czy chodzisz poirytowany/a i wszystko Cię drażni?
  • Czy masz poczucie, że ludzie wchodzą Ci na głowę i nie wiesz, co z tym zrobić?
  • Czy czujesz, że często tłumisz w sobie złość, aby nie zrobić komuś przykrości?
  • Czy masz dość agresji i arogancji innych ludzi?

Jeśli TAK, to się nie martw, wszyscy trochę tak mamy.
Ale może być lepiej. Bo złość jest ok! Ale potrafi nieźle zamieszać, gdy jest jej za dużo, gdy jest jej za mało, albo gdy jest skierowana nie w tę stronę, co trzeba.

Kliknij w guzik i wypełnij formularz, aby zapisać się na warsztat

Liczba miejsc jest ograniczona! Zapisy trwają do 23.11.2023 r. do godziny 24:00 lub do wyczerpania liczby miejsc.

* Jeśli kwestie finansowe są dla Ciebie jedyną przeszkodą do udziału w kursie, napisz do nas na adres: [email protected], poszukamy rozwiązania

Warsztat poprowadzą:

Patrycja Lenart
Jest trenerką i coachką. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe oraz warsztaty z grupami. Jest współzałożycielką projektów edukacyjno-rozwojowych „LavaLava” oraz „Bajka też kobieta”.
Ukończyła kurs trenerów i coachów Grupy TROP.  Ma za sobą Kurs Umiejętności Interpersonalnych i Podstaw Pomagania w Szkole Counselingu Gestalt w Krakowie, gdzie nadal uczy się w trzyletniej szkole Counselingu Gestalt. Z wykształcenia jest teologiem ze specjalizacją religioznawstwo.
W czasie warsztatów i sesji coachingowych skupia się na mocnych stronach klientów. Pracuje w oparciu o zasadę „tworzenia sytuacji edukacyjnych”. Stosownie do potrzeb wprowadza metody pracy z ciałem albo taniec.

Urszula Dąbrowska
Od kilkunastu lat pisze i opowiada o biologicznych podstawach ludzkiego zachowania. Jest współzałożycielką projektu edukacyjno-rozwojowego „LavaLava”. Jest współautorką książki „Spa dla umysłu. Zadbaj o siebie, aby dbać o innych” oraz autorką „Życie towarzyskie mózgu. 21 powodów, aby otaczać się ludźmi.” Prowadzi „Podcast o Mózgu”. Upowszechnia neuronaukę poprzez webinary, wykłady i warsztaty. Chce, by nowoczesna wiedza o mózgu pomagała ludziom w pracy i życiu codziennym.

UWAGA! Warsztaty odbędą się, jeśli zbierze się wystarczająca liczba uczestników (minimum 12 osób)                                                                  Koszt warsztatów to 360-660 zł. Zapłać tyle ile uważasz. Kwota 360 zł* to minimalna kwota, która pokrywa koszty organizacji i promocji warsztatów, wynajmu sali, wynagrodzenia Trenerek. Każda wyższa kwota wspiera Pogłębiarkę w innych projektach. Dziękujemy za hojność serca!

Warunkiem wpisania na listę uczestników jest wpłacenie całej kwoty*, w terminie 3 dni od wypełnienia formularza.
Wpłaty należy dokonać na konto:
NR KONTA: 81 1870 1045 2078 1068 8519 0006
ADRES: Fundacja Pogłębiarka, ul. Nowy Świat 33/13, 00-029 Warszawa
W TYTULE: “KRAKÓW, Twoje imię i nazwisko
Dla przelewów zagranicznych:

IBAN: PL
BIC/SWIFT: NESBPLPW

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona! Zapisy trwają do 23.11.2023 r. do godziny 24:00 lub do wyczerpania liczby miejsc.

* Jeśli kwestie finansowe są dla Ciebie jedyną przeszkodą do udziału w kursie, napisz do nas na adres: [email protected], poszukamy rozwiązania