Czy odważysz się być w pełni sobą?
Zapraszamy mężczyzn gotowych odkryć autentyczną męskość poprzez praktykę świadomości i obecności. Na warsztacie połączymy ćwiczenia improwizacji, pracę w parach i techniki samoregulacji, by badać równowagę między siłą a wrażliwością, wytrwałość a otwartością, ochronę a bezbronnością. Nauczysz się rozpoznawać własne potrzeby, mówić autentyczne „NIE” i słuchać siebie oraz innych z głębią. To przestrzeń, w której wyrażenie słabości staje się aktem mocy, a wdzięczność za dokonane wybory otwiera nowe możliwości bycia sobą w relacjach.
Miejsce spotkania: Zatoka Głębi, ul. Zielona 13, Łódź
Data wydarzenia: 11.04.2026 godz. 9.00-18.00
Koszt: 490 zł (w cenie obiad)
Warsztat jest przestrzenią dla mężczyzn gotowych na szczere spotkanie ze sobą. Celem jest eksploracja autentycznej męskości – takiej, która łączy siłę i wrażliwość, wytrwałość i otwartość, ochronę i bezbronność. Chcemy pokazać, że bycie sobą w relacjach nie wymaga maski, a prawdziwa moc tkwi w świadomości własnych potrzeb i emocji.
Warsztat opiera się na praktyce i doświadczeniu:
Mężczyzn gotowych na szczerą rozmowę o sobie i chętnych do eksplorowania swojej autentycznej męskości w praktyce.
Minimalna liczba uczestników: 24 osoby.
10.00 – 11.30 Blok pracy I
11.30 – 12:00 Przerwa
12:00 – 14.00 Blok pracy II
14.00 – 15.00 Obiad
15.00 – 16.30 Blok pracy III
16.30 – 16.45 Przerwa
16.45 – 18.00 Podsumowanie, Q&A
W ramach bloku pracy przewidujemy wystarczająco (odrobinę) teorii i sporo ćwiczeń. Warsztaty są nastawione na aktywną pracę również z ciałem, zachęcamy do wygodnego stroju w którym można się swobodnie poruszać.
Bartosz Gaweł
Trener komunikacji empatycznej, absolwent Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Warszawie. Tworzę i prowadzę kursy komunikacji i wspieram innych trenerów, opierając się na własnej, codziennej praktyce Porozumienia Bez Przemocy. Zawodowo optyk i refrakcjonista, z serca – pasjonat życia, kontaktu i uważnych relacji.
Tomasz Przybylski
Trener, mediator, improwizator. Choć z zawodu programista od zawsze pasjonat różnych form kontaktu z drugim człowiekiem. Najwcześniej zaczynał z Teatrem Improwizacji z którym związał się na wiele lat skąd płynnie wskoczył w trening komunikacji. W 2023 roku ukończył kurs na mediatora, a od lipca 2025 oficjalnie rozpoczął proces certyfikacji na Trenera NVC ( obecnie jest kandydatem ). Mąż i ojciec. Czasem dobry, czasem zły, czasem brzydki, jednak zawsze poszukujący autentyczności.