Przestrzeń Kobiet

Jest to projekt dedykowany kobietom, w którym proponujemy internetowe kursy, dzielimy się wiedzą z zakresu duchowości i psychologii oraz tworzymy przestrzeń do szczerej wymiany doświadczeń między kobietami. 

Grupa on-line na Facebooku to przestrzeń do dzielenia się swoją duchowością i codziennością dedykowana kobietom. Miejsce wzajemnego spotkania, rozmowy, inspiracji już ponad 14 000 kobiet.

Bliska nam jest duchowość ignacjańska. Inspirujemy się wzajemnie.

Poruszamy w niej tematy ważne, zarówno trudne, jak i przyjemne, również te często przemilczane w Kościele.

W Przestrzeni Kobiet odbyło kilka kursów:

  • ,,Wewnętrzna Dziewczynka”
  • ,,Powroty z dystansu”
  • ,,Rozmawiał z kobietą”, a niebawem ukażą się kolejne.

Podczas kursów zapraszamy do uczestnictwa w grupach dzielenia.

Nasze kursy

Spotkania stacjonarne Przestrzeni Kobiet
Rozmawiamy o doświadczeniu Boga w życiu kobiet

Już w 9 miastach Polski odbywają się spotkania na żywo. Każde z nich to czas pełen autentycznych historii prawdziwych kobiet i miejsce, gdzie szczerze mówimy o życiu i duchowości. Rozmawiamy o historiach i doświadczeniu Boga w życiu prelegentki i uczestniczek w odniesieniu do historii wybranej postaci. Inspirujemy się wzajemnie, tworzymy społeczność – dołącz do nas!

Spotykamy się co miesiąc w 9 miastach, szczegółowe informacje o terminach znajdziecie w Grupie Przestrzeń kobiet na FB i w Grupach Lokalnych. Zaproszone osoby opowiadają na nich o swojej historii i doświadczeniu Boga, w odniesieniu do postaci biblijnych i świętych.

 
Dołącz do planowanych w najbliższym czasie spotkań: https://linktr.ee/przestrzenkobiet