Grupa on-line na Facebooku to przestrzeń do dzielenia się swoją duchowością i codziennością dedykowana kobietom. Miejsce wzajemnego spotkania, rozmowy, inspiracji już ponad 13 000 kobiet. Bliska nam jest duchowość ignacjańska. Inspirujemy się wzajemnie. Poruszamy w niej tematy ważne, zarówno trudne, jak i przyjemne, również te często przemilczane w Kościele. W Przestrzeni Kobiet odbyło kilka kursów: “Wewnętrzna Dziewczynka, Kobieta i Matka”, “Powroty z dystansu” i “Rozmawiał z kobietą”, a niebawem ukażą się kolejne. Podczas kursów zapraszamy do uczestnictwa w grupach dzielenia.

Spotkania stacjonarne Przestrzeni Kobiet
Rozmawiamy o doświadczeniu Boga w życiu kobiet

Mapa Przestrzeni Kobiet

Już w 9 miastach Polski odbywają się spotkania na żywo. Każde z nich to czas pełen autentycznych historii prawdziwych kobiet i miejsce, gdzie szczerze mówimy o życiu i duchowości. Rozmawiamy o historiach i doświadczeniu Boga w życiu prelegentki i uczestniczek w odniesieniu do historii wybranej postaci. Inspirujemy się wzajemnie, tworzymy społeczność – dołącz do nas!

Spotykamy się co miesiąc w 9 miastach, szczegółowe informacje o terminach znajdziecie w Grupie Przestrzeń kobiet na FB i w grupach lokalnych.

przestrzen_kobiet_galeria_2przestrzen_kobiet_galeria_2
przestrzen_kobiet_galeria_3przestrzen_kobiet_galeria_3
przestrzen_kobiet_galeria_4przestrzen_kobiet_galeria_4
przestrzen_kobiet_galeria_5przestrzen_kobiet_galeria_5
przestrzen_kobiet_galeria_6przestrzen_kobiet_galeria_6
przestrzen_kobiet_zdj_w_tleprzestrzen_kobiet_zdj_w_tle