Przestrzeń Kobiet

Jest to projekt dedykowany kobietom, w którym dzielimy się wiedzą z zakresu duchowości i psychologii oraz tworzymy przestrzeń do szczerej wymiany doświadczeń między kobietami.

Grupa on-line na Facebooku to miejsce wzajemnego spotkania, rozmowy, inspiracji już ponad 21 000 kobiet. Poruszamy w niej tematy ważne, zarówno trudne, jak i przyjemne, również te przemilczane w Kościele.

Bliska nam jest duchowość ignacjańska.

Od września 2023 r. w  Przestrzeni Kobiet trwa projekt Przyjęta. Przyglądamy się temu, co w nas zasługuje na zauważenie i uznanie. Ucząc się wdzięczności i dostrzegając swoją godność, idziemy w życie, które mamy.

Nasze kursy

Spotkania stacjonarne Przestrzeni Kobiet
Rozmawiamy o doświadczeniu Boga w życiu kobiet

Już w 9 miastach Polski odbywają się spotkania na żywo. Każde z nich to czas pełen autentycznych historii prawdziwych kobiet i miejsce, gdzie szczerze mówimy o życiu i duchowości. Rozmawiamy o historiach i doświadczeniu Boga w życiu prelegentki i uczestniczek w odniesieniu do historii wybranej postaci. Inspirujemy się wzajemnie, tworzymy społeczność – dołącz do nas!

Spotykamy się co miesiąc w 9 miastach, szczegółowe informacje o terminach znajdziecie w Grupie Przestrzeń kobiet na FB i w Grupach Lokalnych. Zaproszone osoby opowiadają na nich o swojej historii i doświadczeniu Boga, w odniesieniu do postaci biblijnych i świętych.

 
Dołącz do planowanych w najbliższym czasie spotkań: https://linktr.ee/przestrzenkobiet