DZIĘKUJEMY!

Dzięki, że jesteś!

Znajdujesz się tutaj ponieważ dokonałeś/-aś zakupów na stronie Pogłębiarki lub zapisałeś/-aś się na jedno z naszych bezpłatnych wydarzeń.

To znaczy, że rozwój wewnętrzny jest dla Ciebie ważny i chcesz razem z nami zrobić kolejny krok w głąb!

Dziękujemy za zaufanie!

Dla społeczności Pogłębiarkowej

Ludzie, którzy są z nami od dawna, często wybierają i kupują te produkty. Może także i Ciebie one zainteresują? Zapraszamy!

Myśli i podziękowania uczestników poprzednich wydarzeń:

To jest najlepsza inwestycja w siebie na każdym poziome, mi pomaga w lepszym rozumieniu siebie, w codziennych relacjach, w związku i rodzinie, w pracy. Bo przecież wszędzie jest jakaś komunikacja. Kurs jest świetnie prowadzony a wiedza przekazana w pigułce w bardzo przystępny sposób.
Anonimowo
Tak, dzięki temu kursowi lepiej zrozumiesz siebie i innych, dzięki temu będziesz mógł się łatwiej komunikować, sama ze sobą i z otoczeniem 🙂
Olga Gulec
Żeby być w kontakcie z innymi w pierwszej kolejności trzeba zadbać o kontakt z samym sobą, swoimi potrzebami i uczuciami. Kończę ten kurs z większą świadomośą tego jakie potrzeby stoją za daną sytuacją, jakie uczucia mogę mi towarzyszyć . Czuję się zaproszony do większej empatii do samego siebie i uważności na moje reakcje w codzienności, a w konsekwencji do lepszego kontaktu z innymi, a także do praktyki w codzienności.
Anonimowo
Jeśli chcesz odkryć w życiu swoim zakopany skarb to weź udział w tym kursie.
Jola Gmyrek
Polecam z całego serca kurs KONTAKT, który uświadamia co to znaczy prawdziwa komunikacja. Cotygodniowe spotkania dają przestrzeń, żeby chwile się zatrzymać w "pędzie życia" i zastanowić jakie potrzeby kryją się za moimi reakcjami, jakie uczucia towarzyszą mi na co dzień i co zrobić aby być bardziej empatycznym do siebie i innych ludzi.
Anonimowo
Cieszę się że patrzę na siebie i innych empatyczne. Życie stało się łatwiejsze.
Anonimowo
Modlitwa głębi jest dla mnie cudownym sposobem na zatrzymanie się w codziennym pędzie i bardzo realną formą nawracania się. Tak postrzegam łagodne i ustawiczne wracacie do “świętego słowa”. Dzięki temu mogę odświeżać w sobie świadomość Bożej obecności i działania we mnie, poddawać się Jemu, odpuszczać kołowrotek myśli w mojej refleksyjnej głowie, uwalniać się od swoich przywiązań
Monika Myszka-Wieczerzak
Sposób komunikacji odgrywa niezwykle istotna rolę i tak bardzo warto było skorzystać z tego kursu aby rozumieć lepiej sobie i innych oraz uczyć się zmiany komunikowania.
Anonimowo

Molitwa Głębi

w każdą środę o 21:00, w aplikacji Pogłębiarka