1 All Booked All Booked All Booked 3808 Kurs SZEPTY BOGA https://poglebiarka.pl/event/kurs-szepty-boga/?event_date=2023-02-22&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2023-02-22

Kurs SZEPTY BOGA


Register 2023-02-22 00:00 2023-02-22 23:55 Europe/Warsaw Kurs SZEPTY BOGA

Zapraszamy od Środy Popielcowej na wielkopostne wyzwanie z Pogłębiarką SZEPTY BOGA – szkoła ciszy i kontemplacji. -> Zapisz się po więcej informacji <- Kurs pomoże nam wejść w podstawowe doświadczenie sztuki kontemplacji chrześcijańskiej. Nasze codzienne spotkania będą opierać się na wprowadzeniu, które później płynnie przejdzie w medytację. Każdy tydzień Wielkiego Postu związany będzie z innym tematem, m.in. pustka, tęsknota, cierpienie, obecność; który codziennie będziemy pogłębiać. Kurs będzie dostępny w aplikacji Pogłębiarka, a także częściowo na kanale YouTube. Jest on dedykowany dla tych którzy potrzebują świetności duchowej i odnowienia przyjaźni z Bogiem. Prowadzenie: Daniel Wojda oraz Roman Groszewski SJ.

Zapraszamy od Środy Popielcowej na wielkopostne wyzwanie z Pogłębiarką
SZEPTY BOGA – szkoła ciszy i kontemplacji.

-> Zapisz się po więcej informacji <-

Kurs pomoże nam wejść w podstawowe doświadczenie sztuki kontemplacji chrześcijańskiej. Nasze codzienne spotkania będą opierać się na wprowadzeniu, które później płynnie przejdzie w medytację. Każdy tydzień Wielkiego Postu związany będzie z innym tematem, m.in. pustka, tęsknota, cierpienie, obecność; który codziennie będziemy pogłębiać.

Kurs będzie dostępny w aplikacji Pogłębiarka, a także częściowo na kanale YouTube. Jest on dedykowany dla tych którzy potrzebują świetności duchowej i odnowienia przyjaźni z Bogiem.

Prowadzenie: Daniel Wojda oraz Roman Groszewski SJ.