Kurs JESTEM

Zanurz się w głąb prawdy o Bożej Obecności! Kurs JESTEM to pasjonująca duchowa podróż, która prowadzi do przemieniającej transformacji życia. Zrozum. Doświadcz. Przemień.

4 spotkania ONLINE na platformie ZOOM w godzinach 20:30 – 22:00

TERMINY:
Pierwsze spotkanie – 21.05.2024
Drugie spotkanie – 28.05.2024
Trzecie spotkanie – 4.06.2024
Czwarte spotkanie – 11.06.2024

WIELKOŚĆ GRUPY: 20 osób

Poznaj metodę modlitwy w całkowitej ciszy i doświadcz wsparcia nauczycieli modlitwy głębi.

OPIS:

JESTEM – kurs wprowadzający w doświadczenie kontemplacji poprzez praktykę modlitwy głębi (centering prayer), która jest uwspółcześnioną formą wielowiekowej tradycji monastycznej modlitwy w ciszy. Kurs JESTEM to pasjonująca podróż duchowa zanurzająca nas w głąb prawdy o Bożej Obecności w każdym z nas, w samym centrum naszego istnienia prowadzącej do przemieniającej transformacji życia.

SZCZEGÓŁY:

Podczas tego kursu uczestnicy będą mogli wysłuchać 4 konferencji

dotyczących modlitwy głębi:

  1. Modlitwa jako relacja
  2. Metoda modlitwy głębi
  3. Myśli i używanie tzw. “świętego słowa”
  4. Rozwój relacji z Bogiem

oraz będą otrzymywać wsparcie w ramach zamkniętej grupy na fb

CO ZYSKASZ:

Biorąc udział w tym spotkaniu:

  • poznasz metodę modlitwy głębi, czyli modlitwy w całkowitej ciszy,
  • pogłębisz swoją relację z Bogiem poprzez praktykę tej modlitwy,
  • doświadczysz wsparcia nauczycieli modlitwy głębi 
  • doświadczysz siły płynącej ze wspólnej praktyki modlitwy głębi
  • wprowadzisz praktykę modlitwy w ciszy w swojej codzienności
  • poznasz ludzi o podobnych wartościach i podobnej wrażliwości.

CENA:

Minimalny koszt warsztatów to 300zł – 500zł. Zapłać tyle ile uważasz.

Kwota minimalna 300zł pokrywa koszty organizacji kursu.

Nadwyżka przekazana jest na rozwój Fundacji Pogłębiarka

O prowadzących:

Monika Myszka-Wieczerzak – z wykształcenia doktor literaturoznawstwa, z pasji – animator rozwoju osobistego. Od trzech lat związana z Pogłębiarką, gdzie koordynuje prace Zespołu Modlitwy Głębi i angażuje się we współpracę Fundacji z Ruchem Odnowy Kontemplacyjnej. Nauczycielka praktyki modlitwy głębi wg wieloletniej tradycji Contemplative Outreach. Ponadto w ramach swoich autorskich projektów kreuje twórcze spotkania online i offline, podczas których pomaga uczestnikom wejść w kontakt z ich krajobrazem wewnętrznym i przez to nawiązać bliższą relację z Bogiem, z sobą i z innymi. Mieszka z mężem i trójką dzieci w Zawoi pod Babią Górą, gdzie prowadzi rozwojową agroturystykę Dom Dobre Miejsce.

Arkadiusz Nalej – Od 10 lat zafascynowany modlitwą w ciszy, medytacją i kontemplacją. Od 1,5 roku związany z Pogłębiarką, gdzie m.in. koordynuje pracę Zespołu Modlitwy Głębi. Nauczyciel praktyki modlitwy głębi w ramach Contemplative Outreach. Jego pasją jest muzyka, gra na kilku instrumentach strunowych i smyczkowych. Zawodowo związany z logistyką, a prywatnie mąż i ojciec dwóch cudownych córek i jednego syna. 

Dariusz Kwiatkowski – ukończył kierunek filozoficzno – teologiczny na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Dyplomowany coach zajmujący się tematyką kryzysu i duchowości. Ukończył kurs nauczycielski mindfulness i compassion w Mindfulnes Association Polska. Organizuje 8 tygodniowe kursy uważności stacjonarne i online. Zaangażowany w Ruch Odnowy Kontemplacyjnej i propagator modlitwy głębi. Pasjonat zgłębiania duchowych podróży i rozwoju człowieka. Obecnie przygotowuje się do pracy psychoterapeuty, będąc w procesie szkolenia na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu. Mąż Darii i ojciec dwójki dzieci.

Czy chcesz zanurzyć się w prawdzie o Bożej Obecności?

Zanurz się w głąb prawdy o Bożej Obecności! Kurs JESTEM to pasjonująca duchowa podróż, która prowadzi do przemieniającej transformacji życia. Zrozum. Doświadcz. Przemień.

4 spotkania ONLINE na platformie ZOOM w godzinach 20:30 – 22:00

TERMINY:
Pierwsze spotkanie – 21.05.2024
Drugie spotkanie – 28.05.2024
Trzecie spotkanie – 4.06.2024
Czwarte spotkanie – 11.06.2024

WIELKOŚĆ GRUPY: 20 osób