Priorytety w życiu chrześcijanina – webinar z Karolem Sobczykiem

Wracamy po wakacjach z cyklem konferencji on-line wraz z Q&A. Ażeby zachęcić Was do aktywnej obecności, postanowiliśmy nazwać te spotkania webinarami. Wydarzenia obywają się LIVE. Każdy zapisany uczestnik otrzyma potem nagranie ze spotkania, by wracać do tych treści w dogodnym dla siebie momencie.

Pierwsze powakacyjny webinar: 10.10.23 (wtorek), godz. 19.30.

Temat: “Zdaję się na Was”. Priorytety w życiu chrześcijanina.

Koszt udziału: 40 zł.

Zapisy: tutaj

Prowadzenie: Karol Sobczyk.

W życiu chrześcijańskim często propagowane jest ustawianie priorytetów w taki sposób, że na pierwszym miejscu jest Bóg, na drugim rodzina, na trzecim praca i na czwartym wspólnota. Czy taka hierarchia priorytetów ma faktycznie swoje odniesienie w Biblii? Sprawdźmy to.

O PROWADZĄCYM – Karol Sobczyk: Psycholog, dynamiczny mówca, autor książek i publikacji. Założyciel i Prezes Chrześcijańskiej Fundacji Głos na Pustyni, w ramach której działa na rzecz jedności, wzrostu i odnowy Kościoła. Od 2018 roku jest członkiem Rady ds. Dialogu Ekumenicznego i Międzyreligijnego Archidiecezji Krakowskiej. Wraz z żoną prowadzi Wspólnotę Głos na Pustyni, której członkowie od kilku lat ewangelizują i posługują modlitwą w całej Polsce