Cześć!

  • Towarzyszysz nam korzystając z treści Pogłębiarki i zastanawiasz się, jak to jest być częścią takiego zespołu?
  • Masz poruszenie, aby zaangażować swoje zasoby (czas, talenty) w Boże projekty tu na ziemi?
  • A może chcesz nawiązać nowe relacje z ludźmi, dla których duchowość i rozwój osobisty jest ciekawy i ważny, być może tak jak dla Ciebie?

Możesz dołączyć do nas na dwa sposoby!

Rekrutacja celowana – jest uruchamiana w odpowiedzi na konkretną potrzebę (zasilenie zespołów, zastąpienie osoby, która zmienia rolę wewnątrz zespołu lub odchodzi, uzupełnienie nowych kompetencji, których potrzebujemy, itp.).

Ogłoszenie i informacje na temat procesu znajdziesz w naszych social mediach. Tam też znajdziesz dedykowany formularz zgłoszeniowy.

Rekrutacja ciągła – to nic innego jak nieustannie otwarty formularz zgłoszeniowy, poprzez który możesz wysłać do nas swoje CV 😊 Zaznaczasz w nim co Cię interesuje, jakie masz doświadczenie i w jakiego rodzaju zadaniach czujesz się najlepiej. W formularzu podpowiadamy Ci, jakie mamy sekcje (zespołu) i czym się charakteryzują, aby ułatwić wybór. Możesz wybrać jedną lub kilka, a możesz też wysłać tzw. „otwartą” aplikację i pozostawić nam dopasowanie Twojego profilu do aktualnych potrzeb.

 

W obu przypadkach wnikliwie zapoznajemy się z Twoją aplikacją. Jeśli zostanie ona wybrana, umawiamy na spotkania. Ich ilość, forma i uczestnicy zależą od roli, na którą aplikujesz. Niemniej, zawsze jesteś o tym informowany podczas pierwszego kontaktu.


W większości poszukujemy wolontariuszy. Staramy się, aby coraz więcej osób mogło otrzymywać wynagrodzenie za realizowane projekty, dlatego też czasami mamy możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę, zlecenia/dzieło, czy B2B. Informację o tym zawsze znajdziesz w ogłoszeniu.

Aby ułatwić odbiór – zerknij na poniższy schemat 😊

Jak wzbogacisz swoje życie dołączając do nas?

Każdy członek zespołu może liczyć na:


• Rozwój poprzez bezpłatny udział w wielu szkoleniach – przede wszystkim w obszarze NVC (komunikacja bez przemocy), pracy z emocjami, kompetencji zarządzania projektami i współpracy
• Obecność wśród niesamowitych ludzi, dla których poczucie misji, Bóg i człowiek są fundamentem zapisanym głęboko w sercu
• Pogłębianie swojej duchowości poprzez dostęp do rekolekcji organizowanych dla Zespołu
• Zniżki na udział w wydarzeniach Pogłębiarki
• Wynagrodzenie – jeśli dołączasz do nas na stanowisko płatne (umowę o prace, dzieło lub zlecenie)
• Możliwość rozwoju poprzez zmiany roli lub projektów wewnątrz Fundacji
• I… OBECNOŚĆ wśród niesamowitych ludzi, dla których poczucie misji, Bóg i człowiek są fundamentem zapisanym głęboko w sercu.

Aplikuj: