elementy charyzmatycznie

Na żywo W warszawie

Spotkania raz w miesiącu
Pogłębiarka zwykle kojarzy się z medytacją online na kanale YouTube. Dziś mamy przyjemność zaprosić Cię na spotkanie na żywo w Warszawie na ul. Nowoursynowskiej 154A w Centrum Edukacyjnym Daniel.

Rozważamy Słowo Boże
Na spotkaniu łączymy doświadczenie chrześcijańskiej praktyki medytacyjnej Pogłębiarki z muzycznym uwielbieniem, gdzie wypełniamy przestrzeń dźwiękami instrumentów i spontanicznym rozśpiewywaniem Słowa Bożego.

To jest nasza Pieśń Prorocza
Zaśpiewaj z nami nową pieśń, pieśń proroczą, pieśń kościoła naszych czasów. Zapraszamy Cię dołącz do nas w Warszawie, gdzie wspólnie uwielbimy Boga i doświadczymy Jego obecności.

Przebieg Spotkania

grafiki na charyzmatyczna5

Proponowany przebieg spotkania:

  • START 19:00 – 21:00
  • Uwielbienie.
  • Rozważanie słowa z Ewangelii na podstawie rozważania z ostatniej medytacji Pogłębiarki.
  • Osobista modlitwa.
  • Dzielenie się w grupkach wg reguł Kręgów Magis.

*Na wydarzeniu nie przewidujemy Mszy Św.

Miasto: Warszawa
Adres: Nowoursynowska 154A
Data: 23.04.2024
Godzina: 19:00 – 21:00
Zapisy: Nie ma zapisów – po prostu przyjdź!
Cena: Bezpłatnie.

żywe doświadczenie

Justyna
"[..] Pomimo tego, że dla mnie to może tylko mały krok w głąb, to było warto dla niesamowitego doświadczenia obecności w dłoniach."
Maja
"[...] a świadomość że samym oddychaniem chwalę Boga ułatwia w tym sensie że nie ma nic ważniejszego...i to porządkuje każdą trudną czy skomplikowaną dla mnie sytuację...koncentracja na oddechu i Bogu"
Ania
"Mały krok w głąb. Bardziej jestem uważna na obecność Boga w moim codziennym życiu."
Marcin
"[...] Naprawdę poczułem w swoich dłoniach swoje serce. I choć zapewne poczułem zwykły puls, to przez te kilkanaście minut był tak mocny, że wydawało mi się, że trzymam je w środku splecionych dłoni. I wierzę, że to był Jego szept do mnie.."