BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA MOJE POTRZEBY I DZIAŁANIA

Zapraszamy Cię na konferencję online (webinar), którą poprowadzą trzy trenerki empatyczne: Ewa Stradomska, Elżbieta Jurzysta oraz Agnieszka Podleśna – BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA MOJE POTRZEBY I DZIAŁANIA

To Wydarzenie będzie kontynuacją konferencji kwietniowej “Biorę odpowiedzialność za swoje myśli i uczucia”. Zapraszamy serdecznie, jeśli chcesz doświadczyć, jak komunikacja empatyczna służy życiu w zgodzie z Ewangelią.

Ta konferencja jest dla Ciebie jeśli: 

– tęsknisz za autentycznym kontaktem ze sobą, z Bogiem i z innymi,

– chcesz kontynuować zdobywanie wiedzy o Porozumienia bez Przemocy M. Rosenberga,

– zależy Ci na tym, żeby ćwiczyć komunikację empatyczną.

We wtorek 9 maja o 20.00 Ewa wprowadzi Cię w świat potrzeb i opowie dlaczego warto je odróżniać od strategii.  Jest trenerką komunikacji empatycznej, prowadzi warsztaty dla osób indywidualnych, rodzin, szkół oraz organizacji, mediatorka działająca w oparciu o Porozumienie bez Przemocy (NVC). Praktyk nurtu terapeutycznego: System Wewnętrznej Rodziny (IFS).

W środę 10 maja o 20.00  Ela pokaże Ci jak uwzględniać potrzeby wszystkich, szukać wspólnych rozwiązań i odróżnić prośby od żądań.

Jest chrześcijańskim doradcą rodziny z misją kanoniczną, dr humanistyki w pedagogice specjalnej, trenerem NVC w procesie certyfikacji, mediatorem sądowym. Prowadzi spotkania indywidualne, dla par i dla grup w formach  warsztatów, rekolekcji, mediacji, kręgów dialogowych i naprawczych. 

W czwartek 11 maja o 20.00 Agnieszka opowie o tym, czym jest empatia, a czym nie jest i zaprosi do dawania empatii nie tylko innym, ale przede wszystkim najpierw sobie; podsumuje całość i odpowie na Wasze pytania. Prowadzi warsztaty dla ludzi, którzy chcą się dogadać z samymi sobą i z innymi, a także budować świat, w którym uwzględniamy się nawzajem (w swoich rodzinach, wspólnotach, firmach i organizacjach). Jest coachem pracującym w oparciu o empatię i mediatorem.


Aby uczestniczyć w konferencji należy zapisać się poprzez formularz oraz dokonać wpłaty w wysokości 39 zł.

Zapisy trwają do 7 maja 2023 r. do północy lub do wyczerpania liczby miejsc. 

W razie pytań prosimy o kontakt na maila: [email protected].

Ewa Stradomska

 • Specjalistka od relacji. Przekonana, że dbanie o kontakt ze sobą, z drugim człowiekiem i z Bogiem to sposób na życie szczęśliwe.
 • Trenerka komunikacji empatycznej, prowadzi warsztaty dla osób indywidualnych, rodzin, szkół oraz organizacji, mediatorka działająca w oparciu o Porozumienie bez Przemocy (NVC).
 • Praktyk nurtu terapeutycznego: System Wewnętrznej Rodziny (IFS). W połączeniu z NVC wykorzystuje model IFS do wspierania indywidualnych klientów, którzy zmagają się z trudnościami emocjonalnymi (lęki, smutki, wstyd, złość, poczucie wartości itp) czy konfliktami wewnętrznymi. 
 • Założycielka i administratorka grupy na Facebooku “Porozumienie bez Przemocy po chrześcijańsku”
 • Blogerka lubiąca pisać. Można ją spotkać m.in. na Facebooku: Słuchać Sercem – Ewa Stradomska
 • Pełnoletnia żona i matka czterech córek, coraz szczęśliwsza.
 • Ma głębokie przekonanie, że jej droga zawodowa nie została przez nią wymyślona, a że została na nią powołana – łączenie duchowości ze sferą emocjonalną jest zatem zarówno jej pasją jak i misją 

Elżbieta Magdalena Jurzysta

www.kroki1234.pl         [email protected]

Chrześcijański doradca rodziny z misją kanoniczną, dr humanistyki w pedagogice specjalnej, trener w procesie certyfikacji NVC, mediator sądowy. Prowadzę spotkania indywidualne, dla par i dla grup w formach  warsztatów, rekolekcji, mediacji, kręgów dialogowych i naprawczych. 

Ćwiczę komunikację empatyczną, bo chcę zmiany mojego życia, tak aby w pełniejszy sposób realizować słowa Jezusa: miłujcie się jak Ja was umiłowałem; gniewajcie się a nie grzeszcie, nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni, wybaczajcie 77 razy, miłujcie nieprzyjaciół itd. Chcę miejsca wspólnych rozważań cytatów z Pisma Świętego językiem empatii i odczytywania słów Marshalla oczami osób wierzących – szerszy opis www.kroki1234.pl/o mnie   

Agnieszka Podleśna

 • Propagatorka przyjmowania życia, która wierzy w moc uznawania tego, co w nas żywe na poziomie uczuć i potrzeb. 
 • Trenerka komunikacji empatycznej. Prowadzi warsztaty dla ludzi, którzy chcą się dogadać z samymi sobą i z innymi, a także budować świat, w którym uwzględniamy się nawzajem (w swoich rodzinach, wspólnotach, firmach i organizacjach). Tworzy wspierające przestrzenie dla kobiet i seniorów, wierząc, że czasem wystarczy zatrzymać się przy sobie i wzajemnie posłuchać.
 • Coach pracująca w oparciu o empatię. Wspiera w wychodzeniu z utknięcia do kontaktu ze swoimi zasobami. Pomaga w zrozumieniu siebie i innych, by z tego miejsca podejmować świadome działania. Pracuje indywidualnie i z parami. 
 • Mediatorka bazująca na Porozumieniu bez Przemocy (NVC). Wspiera ludzi, którzy są w konflikcie, a chcą się usłyszeć, zrozumieć i z tego miejsca szukać rozwiązań uwzględniających potrzeby obu stron.
 • Publikuje na Facebooku: Ścieżki porozumienia – Agnieszka Podleśna
 • Żona Marcina, mama Jakuba, Marty, Weroniki, Tomka i Ani.
 • Lubi przyrodę (tę bliską i tę daleką) oraz aktywność fizyczną (zwłaszcza siatkówkę, sztangę i bieganie).
 • Więcej na: www.agnieszkapodlesna.pl