1 All Booked All Booked All Booked 3795 Modlitwa głębi co środę https://poglebiarka.pl/event/modlitwa-glebi-co-srode/?event_date=2023-02-15&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2023-02-15

Modlitwa głębi co środę


Register 2023-02-15 21:00 2023-02-15 22:00 Europe/Warsaw Modlitwa głębi co środę

Wspólne spotkanie z Bogiem w głębokiej ciszy to coś, co dynamicznie rozwija się w Pogłębiarce. Dzięki zgłoszeniu się kilku chętnych osób powstał zespół Modlitwy Głebi. Dlatego teraz, odpowiadając na Wasze prośby, będziemy mogli spotykać się raz w tygodniu (w ŚRODY), aby wspólnie medytować.  Jeśli jesteś zainteresowany – zapraszamy do zapisania się do listy mailingowej – wtedy będziemy mogli wysłać Ci link do ZOOM na nasze spotkania. Zapraszamy też do podzielenia się swoimi refleksjami w naszej grupie na Facebooku, gdzie budujemy wspólnotę osób zainteresowanych praktyką tej formy modlitwy. Link do grupy na Facebooku. Kliknij tutaj, aby dostać link.

Wspólne spotkanie z Bogiem w głębokiej ciszy to coś, co dynamicznie rozwija się w Pogłębiarce. Dzięki zgłoszeniu się kilku chętnych osób powstał zespół Modlitwy Głebi. Dlatego teraz, odpowiadając na Wasze prośby, będziemy mogli spotykać się raz w tygodniu (w ŚRODY), aby wspólnie medytować.  Jeśli jesteś zainteresowany – zapraszamy do zapisania się do listy mailingowej – wtedy będziemy mogli wysłać Ci link do ZOOM na nasze spotkania.

Zapraszamy też do podzielenia się swoimi refleksjami w naszej grupie na Facebooku, gdzie budujemy wspólnotę osób zainteresowanych praktyką tej formy modlitwy. Link do grupy na Facebooku.

Kliknij tutaj, aby dostać link.