Odważ się żyć – Adwentowy Kurs Pogłębiarki i Rafaela 2023

Zapisz się na Kurs Adwentowy

Nie pozwól, aby lęk blokował Cię przed życiem, które daje Ci Bóg. Dołącz do nas na tym adwentowym kursie i odważ się żyć pełnią życia. Wypełnij formularz, aby się zapisać.

Codzienne wprowadzenia i medytacje pomogą Ci oswajać swoje lęki i odkrywać drogę do obfitości.
Wszyscy znamy to uczucie – lęk, który trzyma nas w miejscu i nie pozwala ruszyć naprzód.
  • Czy to lęk przed nieznanym?
  • Lęk przed porażką, stratą, chorobą?
  • Czy po prostu lęk przed tym, co myślą inni?
A co by było, gdybyś mógł ten lęk oswoić? Co by było, gdybyś odważył się żyć pełnią życia, do której wszyscy zostaliśmy powołani?
To właśnie jest celem tego kursu​

Przez trzy tygodnie, razem z Danielem Wojdą i Kasią Serafin-Skrzetuską, pójdziemy adwentowymi drogami, poznając siebie, zbliżając się do Boga i ludzi oraz podążając ku obfitości przez płodność i działanie. Chcemy odbierać lękowi jego blokującą moc, aby otwierać się na realizację naszych najgłębszych pragnień.

Daniel Wojda

Twórca i założyciel Pogłębiarki, vloger i podróżnik, teolog z dużym doświadczeniem praktyki w duchowości ignacjańskiej.

Kasia Serafin-Skrzetuska
Psycholog, psychoterapeutka, towarzyszy ludziom na ich rozwojowych i duchowych drogach. Od kilku lat współtworzy Pogłębiarkę. Szczególnie bliskie są jej Grupy Dzielenia i Przestrzeń kobiet oraz tworzenie miejsc, w których ludzie poznają siebie, innych i Boga.
Andrzej Sobczyk
Współtwórca grupy Rafael. Producent i dystrybutor filmowy. Dystrybutor serialu The Chosen w Polsce. Influencer. Wydaje wysokonakładową darmową gazetę ewangelizacyjną „Dobre Nowiny”. Nestor fundraisingu w Polsce.
Przez trzy tygodnie trwania kursu pójdziemy – wspierani rozmowami Daniela Wojdy i Kasi Serafin-Skrzetuskiej.
Kurs adwentowy Pogłębiarki i Rafaela “Odważ się żyć” to nasz pomysł, by wyjść naprzeciw naszym lękom. Inspiracją dla naszej wędrówki będą adwentowe czytania ze Starego Testamentu, prorockie głosy zapowiadające nadejście Tego, który jest Pokojem. Zapraszamy w drogę ku wolności – do tego, by przyjrzeć się naszym lękom, by je oswajać, a ostatecznie odbierać im paraliżującą moc. A wszystko po to, by lęk nie blokował nas przed życiem w obfitości, przed sięganiem po to, czego głęboko pragniemy.

Grupy Dzielenia

Nasz kurs przeżywasz indywidualnie, słuchając materiałów i medytując kilkanaście minut dziennie. Dodatkowo możesz dołączyć do grupy i mieć towarzyszy adwentowej drogi. Tworzymy Grupy Dzielenia, które są okazją, by dzielić się doświadczeniem duchowym, wzajemnie się inspirować i motywować do wytrwałości. Zapisz się, więcej informacji w formularzu. Link do formularza: https://forms.gle/FWZ8cYzNAmTYf4Z46

Zapisz się na Kurs Adwentowy

Nie pozwól, aby lęk blokował Cię przed życiem, które daje Ci Bóg. Dołącz do nas na tym adwentowym kursie i odważ się żyć pełnią życia. Wypełnij formularz, aby się zapisać.