Wyjątkowy pakiet 3 audiobooków

Kliknij i kup pakiet 3 wyjątkowych audiobooków.

Zapraszamy do odkrycia głębszych wymiarów życia, wiary i współdziałania z Łaską! Skorzystaj z naszego specjalnego kodu rabatowego i otrzymaj zniżkę na pakiet trzech wyjątkowych konferencji.

Twój kod zniżkowy: BibliaAudio

Dołącz do nas i zrób krok w głąb swojej duchowej podróży!

Zespół Pogłębiarki

Audiobook 1: Świadome życie w wielu wymiarach – o. Wojciech Jędrzejewski 

Cena w naszym sklepie: 49 zł.

Zapraszamy do odkrycia fascynującej podróży w głąb siebie, która pomoże Ci odnaleźć ścieżki do wielu wymiarów przeżyć i doświadczeń. W tym inspirującym audiobooku dowiesz się, jak współdziałać z łaską i zachwytem nad życiem, mimo że często czujemy się zagubieni w wirze emocji, myśli i stanów psychicznych.

Czas trwania: 01 godz. 27 min.

Audiobook 2: Ugruntowanie i focusing w modlitwie – Wit Chlondowski OFM

Cena w naszym sklepie: 49 zł.

Czy w codziennym życiu zdarza Ci się pomijać ciało, koncentrując się jedynie na duchowości, lub odwrotnie? Dowiedz się jak świadomie integrować ciało i ducha, aby osiągnąć pełnię człowieczeństwa. Poznaj proste techniki pracy z ciałem, naucz się obserwacji i kształtowania umiejętności czytania sygnałów z ciała, a wszystko to z Jezusem w roli głównej!

Czas trwania: 01 godz. 19 min. 18 sek.

Audiobook 3: Dojrzała miłość – o.Mieczysław Łusiak

Koszt jednego spotkania: 49 zł.

“Dojrzała miłość” to audiobook pełny refleksji, inspiracji i duchowego wzrostu. To nie tylko zbiór mądrych słów, ale prawdziwa rewolucja w myśleniu o życiu. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, które być może od dawna cię nurtują

Czas trwania: 01 godz. 19 min. 18 sek.