Zrób krok w głąb siebie

Kup bilet na wydarzenie

Zapraszamy Cię na dwa dni konferencji i warsztatów, podczas których skupimy się na temacie “Poczuj smak życia”.

Wydarzenie odbędzie się:
GDZIE:
Warszawa, ul. Nowoursynowska 154 a
KIEDY: 3-4.02.2024
START: 10:00
CENA: 310 – 610 zł

W cenę biletu wliczony jest obiad zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Nie zapewniamy noclegu.

BRAK BILETÓW

Czy można odnaleźć fascynację życiem takim, jakim jest teraz?

Ta konferencja zaprasza Cię do wnikliwej podróży przez te trzy obszary istnienia: ducha, ciało i psyche, odkrywając bogactwo smaków, którymi już jest wypełnione Twoje życie.

Odnajdź smak życia!

Czy wiesz, że nie musisz zrewolucjonizować swojego życia, żeby być z niego zadowolonym/ą, żeby czuć jego smak? Prawdziwe życie duchowe i mistyka polega na umiejętności odnajdywania smaków w tym, co już jest w naszym życiu. Wystarczy tylko, albo i aż, się tego nauczyć.

Nasi prowadzący

Duch – o. Roman Groszewski SJ

Roman Groszewski SJ – Jezuita, duszpasterz i rekolekcjonista. Ukończył studia z zakresu teologii biblijnej na UKSW. Przez kilka lat pracował jako duszpasterz w Warszawie i Kopenhadze. Jego pasją są rekolekcje ignacjańskie, a szczególnie droga duchowości kontemplacyjnej. Obecnie prowadzi Dom Formacji Duchowej w Kaliszu. Współpracuje z Pogłębiarką, Modlitwą w drodze i portalem Deon.pl.

Ciało – Ilona Przeciszewska

Ilona Przeciszewska

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Całościowe szkolenie psychoterapeutyczne odbywa w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Dodatkowo szkoliła się w zakresie Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, odbyła Trening Świadomości Ciała oparty o metodę Laban Bartenieff Movement System, ukończyła również Szkołę Coachingu oraz Kurs Umiejętności Trenerskich na Uniwersytecie Warszawskim.

Pomaga osobom zmagającymi się z depresją, stanami lękowymi, stresem, psychiczną traumą, dolegliwościami psychosomatycznymi, trudnościami w relacjach. Specjalizuje się w diagnozie i leczeniu zaburzeń odżywiania.

Jest zaciekawiona powiązaniami ciała i umysłu. Od kilku lat prowadzi regularne zajęcia „spotkaj siebie w ciele”.

Psychika – Monika Chochla

Psycholożka, trenerka kompetencji miękkich, coach, terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania i facylitatorka Job Crafting; w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowym w Fundacji Na Szlaku.
Od 12 lat pracuję w obszarze rozwijania potencjału i skuteczności w działaniu, wspierając rozwój takich kompetencji jak: komunikacja, efektywna współpraca w zespole, kreatywne myślenie, elastyczne reagowanie na zmiany, praca z krytykiem wewnętrznym, rozwój samoświadomości własnej i zaufanie w związku. W pracy z ludźmi najbardziej kręci mnie błysk w oku oznaczający, że ktoś właśnie odkrył w sobie moc i siłę do pełniejszego życia, oraz że przyjmuje siebie w całości z tym, co w nim silne i wrażliwe. Prowadzę autorskie warsztaty psychologiczne dla osób wierzących (ponad 27 edycji w 4 miastach i online), inspiruję ludzi do życia zaangażowanego pisząc artykuły dla Deon.pl i bloga www.chcemisie.com.pl. Poza gabinetem i salą szkoleniową można mnie spotkać na którejś z polskich lub europejskich tras rowerowych.Prywatnie: ciągle zakochana żona swojego męża, mama dwójki dzieci, początkująca ogrodniczka i zapalona miłośniczka wypraw rowerowych po Polsce i Europie.

Duch – o. Wojciech Drążek CMM

Ojciec Wojciech Drążek jest katolickim misjonarzem z międzynarodowego  Zgromadzenia Misjonarzy z Mariannhill. Pracował w wielu krajach mi. w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, we Włoszech oraz przez ponad 8 lat w Papui Nowej Gwinei, gdzie zajmował się nie tylko pracą misyjną, ale również edukacją i formacją duchową kandydatów do życia zakonnego. Posiada wieloletnie doświadczenie w towarzyszeniu osobom, które świadomie podejmują osobistą drogę duchową. Od 2013 roku jest krajowym koordynatorem Ruchu Odnowy Kontemplacyjnej (Contemplative Outreach) w Polsce. Prowadzi warsztaty, rekolekcje i sesje medytacyjne, uczy chrześcijańskiej drogi duchowej i praktyk z nią związanych. Jest zaangażowany w dialog ekumeniczny i międzyreligijny, działa w europejskim stowarzyszeniu Spiritual Directors in Europe, które promuje rozwój osobisty poprzez indywidualne przewodnictwo duchowe. 

Ciało – Michał Przeciszewski

Magister fizjoterapii, absolwent  AWF w Warszawie, uczestnik szkoleń z Medycznej Terapii Manualnej oraz Terapii Powięziowej. W pracy z pacjentami specjalizuje się w rehabilitacji ostrego i przewlekłego bólu kręgosłupa. Instruktor pływania i Nordic Walking. W wolnych chwilach interesuje się motoryzacją i budownictwem. 

Psychika – Lucyna Wieczorek

Trenerka II stopnia rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Absolwentka Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt w ITG w Krakowie, aktualnie na 2.roku Core Treningu z ISTDP. Autorka książki o empatii wobec siebie i innych “Nie mów przepraszam, nie mów kocham”. Współzałożycielka oraz dyrektorka merytoryczna Szkoły Trenerów_ek Komunikacji opartej na Empatii. Wykładowczyni i współautorka programu studiów podyplomowych na USWPS “Komunikacja w organizacji oparta na Empatii”

Duch – o. Mieczysław Łusiak SJ

Duszpasterz rodzin, inicjator i duszpasterz wspólnot „Rodziny Empatyczne”, rekolekcjonista, opiekun duchowy „Pogłębiarki”

Ciało – Dorota Szostek

Dorota Szostek – psycholog, certyfikowana psychoterapeutka w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym. Prowadzi terapię indywidualną i małżeńską metodami skoncentrowanymi na emocjach (EFT) oraz na ciele (focusing). Dydaktyk akademicki, prowadzi badania naukowe na temat głębi relacyjnej i skuteczności psychoterapii. Pracuje także warsztatowo z grupami. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. 

Ukończyła psychologię o specjalności rozwojowej na UKSW, Szkołę Psychoterapii przy Ośrodku Intra, Studia Doktoranckie w Instytucie Psychologii UKSW oraz liczne szkolenia trenerskie i terapeutyczne. Certyfikat uzyskała przy Polskie Radzie Psychoterapii. 

Lubię życie, lubię ludzi, lubię to czym się zajmuję na codzień. 

Zapraszam do zrobienia kroku w głąb  – by wrócił smak….

Psychika – Lucyna Wieczorek

Zapraszam do refleksji na temat pogłębionej empatii wobec siebie i rezonującego języka, który ma
moc obniżania poziomu napięcia i dyskomfortu, których doświadczamy w relacjach i codziennych
działaniach, ale szczególnie w sytuacjach kiedy popełniliśmy błąd, jesteśmy z siebie niezadowoleni
albo w rozterce lub konflikcie wewnętrznym.
Założeniem tego spotkania jest, że sposób w jaki do siebie mówimy (szepczemy, krzyczymy) oraz
sposób w jaki patrzymy na siebie, ma znaczący wpływ na to jak doświadczamy siebie, swojego życia
oraz jak się czujemy.

Przebieg Spotkania

krok w głąb 2024
SOBOTA
START  10:00 
10:30  powitanie + modlitwa uwielbienia
11:00 – 12:00   konferencja I  
12:00 – 13:00   konferencja II  
13:00 – 15:00  przerwa obiadowa / sklepik 
15:00 – 16:00  adoracja z medytacją
16:00 – 17:00  konferencja III  
17:00 – 18:00  panel dyskusyjny 
18:00 – 18:15  Sortownik Myśli  
18:30 – 19:30 uwielbienie 
 
NIEDZIELA 
09:30 otwarcie sali
10:30 Msza Święta
11:30 – 12:30 konferencja I
12:30 – 13:30 konferencja II
13:30 – 15:00 przerwa obiadowa / sklepik
15:00 – 15:45 uwielbienie + medytacja
15:45 – 16:45 panel dyskusyjny
16:45 – 17:00 Sortownik Myśli

*Zastrzegamy, że plan może ulec zmianie

Jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytania:

 • Co daje nam ten smak?
 • Jak zintegrować sfery swojego życia?
 • Co zrobić, by swoimi smakami inspirować innych?
  To niewątpliwie jesteś w odpowiednim miejscu 🙂.

W trakcie 2 dni wypełnionych:

 • konferencjami
 • warsztatami
 • panelami dyskusyjnymi
 • medytacjami
 • adoracją
 • uwielbieniem i Mszą Św.

będziemy integrować doświadczenie psychologiczne, z doświadczeniem duchowości i ciała.

Co nas czeka podczas konferencji?

Spotkania z ekspertami z różnych dziedzin:

Psychologia:

 • Lucyna Wieczorek
 • Monika Chochla

Duchowość:

 • Wojciech Drążek CMM
 • Mieczysław Łusiak SJ
 • Roman Groszewski SJ

Ciało:

 • Ilona i Michał Przeciszewscy – małżeństwo
 • Dorota Szostek

Dlaczego warto wziąć udział?

Ponieważ prawdziwy smak życia nie zawsze wymaga rewolucji. To odkrywanie piękna w obecnym momencie. W tym, co już jest. Ta konferencja oferuje nie tylko narzędzia do zrozumienia siebie lepiej, ale także inspirację do radości, energii i pełni, która może przenieść się na innych.

Nie czekaj na nagły zwrot! Nabierz odwagi już dziś i skorzystaj z tego czasu, który jest przed Tobą.

Kup bilet na wydarzenie

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej podróży, aby odnaleźć smak życia, który może być Twoją codziennością.

Wydarzenie odbędzie się:
GDZIE:
Warszawa, ul. Nowoursynowska 154 a
KIEDY: 3-4.02.2024
START: 10:00
CENA: 310 – 610 zł

W cenę biletu wliczony jest obiad zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Nie zapewniamy noclegu.

BRAK BILETÓW

Myśli i podziękowania uczestników poprzednich wydarzeń: