Kurs KONTAKT

Zapisz się na Kurs KONTAKT

Za czym najbardziej tęsknisz w swoich relacjach?

  • Chcesz więcej bliskości, więzi?
  • Zależy Ci na łatwości komunikacji, bo jakoś trudno się dogadać w rodzinie czy w pracy?
  • Może chcesz więcej swobody w mówieniu „nie”?
  • A może żyjesz w klatce powierzchownych rozmów i marzysz o autentyczności, szczerości, głębi relacji?

Jeśli przy którymś punkcie Twoje serce zabiło mocniej, mówiąc „tak, to o mnie”, mamy coś dla Ciebie:

Grupa 1:
WTORKI, godz.19:00 – 21:00
grupa rusza 18 czerwca 2024 r.
Prowadząca Anna Kierbedź

Grupa 2:
ŚRODY, godz. 19:00 – 21:00 
grupa rusza 19 czerwca 2024 r. 
Prowadząca Alicja Owczarek

6-tygodniowy Kurs KONTAKT
KONTAKT to 6-tygodniowe warsztaty, które pozwolą Ci zobaczyć komunikację międzyludzką z zupełnie innej strony. Zanurkujemy pod powierzchnię pustych słów, do świata potrzeb wspólnych wszystkim ludziom,  w którym znacznie częściej możemy znaleźć porozumienie. Na kursie dowiesz się:
  • Co blokuje Twój kontakt z innymi?
  • Jakie komunikaty zwiększają szansę na porozumienie?
  • Jak mówić o tym, czego potrzebuję, co jest dla mnie ważne?
  • Jak słuchać, aby usłyszeć to, co kryje się pod słowami?
  • Jak odmawiać i przyjmować odmowę, aby to budowało relację?
Nie tylko się dowiesz, ale przede wszystkim doświadczysz! KONTAKT obejmuje liczne ćwiczenia praktyczne. Możesz od razu wypróbować nowe umiejętności w bezpiecznych warunkach, aby później łatwiej było je wdrożyć w codzienności.
Kurs KONTAKT poprowadzą:
Anna Kierbedź

Trenerka komunikacji empatycznej, coach. Absolwentka studiów podyplomowych “Porozumienie bez Przemocy według Marshalla Rosenberga” oraz kursu Coachingu opartego na potrzebach.

Swoje umiejętności rozwijała pod okiem takich trenerów jak Joanna Berendt, Agnieszka Rzewuska-Paca, Magdalena Sendor, Aneta Stępień-Proszewska, Pernille Plantener, Sarah Peyton i innych.

Prowadząc warsztaty, inspiruje się NVC oraz neurobiologią interpersonalną. Trenerka wewnętrzna Pogłębiarki.

Alicja Owczarek

Trenerka komunikacji empatycznej, mediatorka w duchu NVC, dyplomowany coach. Absolwentka studiów podyplomowych Collegium Civitas na kierunku „Porozumienie bez Przemocy według Marshalla Rosenberga”.

Swoją wiedzę z zakresu NVC zdobywała na licznych warsztatach prowadzonych przez takie trenerki jak: Joannę Berendt, Beatę Kosiacką, Aleksandrę Gołaszewską, Annę Mills, Agnieszkę Rzewuską-Pacę, Magdalenę Sendor, Paulinę Orbitowską, Magdalenę Wegner oraz Agnieszkę Pietlicką.

Sama prowadziła grupy empatii dla rodziców, warsztaty dla młodzieży, a także dla dorosłych. Jej ostatnie projekty dotyczyły rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze złością oraz z hejtem w internecie. Prywatnie żona oraz mama nastoletnich córek.

Kurs KONTAKT w praktyce:

Zapisz się na Kurs KONTAKT

Czy wiesz, że większa bliskość w relacjach przekłada się na zdrowie fizyczne i psychiczne? Nasze organizmy po prostu nie są przystosowane do tego, by żyć bez łączności z innymi. Żyjemy w kulturze, która nie sprzyja budowaniu więzi. A gdyby tak mieć narzędzia, które ułatwiają zejście w relacjach na inny poziom, do tego, co naprawdę w nich ważne? Znajdziesz je w kursie KONTAKT.

Kliknij guzik znajdujący się poniżej i weź udział w Kursie KONTAKT, który wyposaży Cię w narzędzia niezbędne do tego, aby zrobić kolejny krok w głąb świata Twojej komunikacji w rodzinie, czy pracy. 

Grupa 1:
WTORKI, godz.19:00 – 21:00
grupa rusza 11 czerwca 2024 r.
Prowadząca Anna Kierbiedź

Grupa 2:
ŚRODY, godz. 19:00 – 21:00 
grupa rusza 5 czerwca 2024 r. 
Prowadząca Alicja Owczarek